فروش کفش چرم
خانه / کیف پول / لیست قیمت روز کیف پول سگک دار چرم

لیست قیمت روز کیف پول سگک دار چرم

لیست قیمت روز کیف پول سگک دار چرم عمدتا با توجه به جنس چرم و نوع سگک کیف پول ها تعیین می شود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کیف پول های چرم معمولا دارای انواع گوناگونی می باشند، که یکی از آن ها کیف پول چرم سگک دار است، سگک یک کیف پول چرم سگک دار یکی از موارد بسیار مهم در آن کیف می باشد.

سگک های یک کیف پول باید طوری باشد که به راحتی پس از مرور زمان زنگ نزند و قابلیت نگهداری در محیط های سرد و مرطوب را داشته باشد.

چرم ها هم جز یکی از عوامل بسیار مهم در کیف پول ها هستند که در ادامه با آن اشنا خواهیم شد.

لیست قیمت روز کیف پول سگک دار چرم

رنگ و جنس کیف پول سگک دار

رنگ و جنس کیف پول سگک داررنگ و جنس کیف پول های سگک دار دو عامل بسیار مهم دیگر در انتخاب یک کیف پول می باشند که در ادامه به آن می پردازیم.

همانطور که می دانید رنگ ها عاملی هستند برای روحیه دادن به هر فردی، همین رنگ می تواند روحیه یک فرد را تشویق کند و یا بر عکس می تواند عاملی بر نابود کردن روحیه یک فرد باشد، تمامی لوازم خانه، یا لباس های شما باید از رنگی باشد که شما با دیدن آن شوق زندگی بیابید، کیف پول ها هم از این امر مستثنا نمی باشند، رنگ یک ‌کیف پول عامل بسیار مهمی است که نباید آن را فراموش کرد.

از رنگ مهم تر جنس یک کیف پول است، اگر می خواهید کیف پولی داشته باشید که تا مدتهای طولانی برای شما دوام کند و طول عمر بسیار زیادی داشته باشد، حتما در هنگام خرید در وحله اول به جنس آن توجه کنید، کیف پولی که از مواد مرغوبی هنگام ساخت برخوردار باشد، قطعا خودش هم جنس مرغوبی به خود می گیرد و تا سالهای طولانی برایتان دوام می کند.

کیف پول هایی که معمولا از چرم مصنوعی و طبیعی بر خوردار هستند، دارای جنس بسیار خوبی می باشند و طول عمر زیادی دارند.

مشخصات ویژه کیف انواع کیف پول چرم

چند مورد از مشخصات کیف انواع کیف پول چرم که قبل از خرید یک کیف پول حتما باید مورد توجه قرار شما عزیزان بگیرند عبارت هستند از: 

 • جنس و کیفیت
 • ماندگاری و طول عمر
 • رنگ و طرح
 • هزینه خرید

جنس و کیفیت کیف پول های چرم معمولا بسیار مناسب است این کیف پول ها در عین نرمی و لطافتی که دارند بسیار مستحکم و منعطف می باشند و بر خلاف کیف پول هایی با جنس های دیگر خیلی شیک می باشند.

ماندگاری و طول عمر یکی از عوامل های دیگر است که کیف پول های چرم را از سایر کیف پول ها متمایز می کند، کیف پول های چرم معمولا از طول عمر بسیار بالایی بر خوردار هستند و قادرند تا سالهای طولانی برای شما عزیزان کارکرد داشته باشند.

 معمولا رنگ و طرح این کیف پول ها بیشتر وابسته به نوع این چرم ها است، چرم های طبیعی معمولا دارای تنوع زیادی نیستند، این در حالی است که چرم های مصنوعی در رنگ بسیار متنوع می باشد.

هزینه خرید یک کیف پول چرم بیشتر وابسته به جنس آن کیف پول است هر چه کیف از جنس بهتری برخوردار باشد یقینا قیمت بیشتری را له خود می گیرد، اما به طور کلی کیف پول های چرم به دلیل جنس خوبی که دارند قیمتشان کمی بالاتر از سایر کیف پول ها است.

مقایسه کیفیت کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی

مقایسه کیفیت کیف پول چرم طبیعی و مصنوعیاکنون می خواهیم علاوه بر مقایسه کیفیت کیف پول های چرم طبیعی و مصنوعی به مقایسه های دیگر کیف پول های چرم هم بپردازیم پس حتما با ما همراه باشید.

موارد زیر موجب می گردد تا کیف پول های چرم طبیعی از کیف پول هایی با جنس چرم مصنوعی از یک دیگر متمایز شوند که این موارد عبارت هستند از:

 • کیفیت یک کیف پول چرم طبیعی معمولا بهتر از یک کیف پول مصنوعی است، البته این گفته یه این معنا نمی باشد که یک کیف پولی که دارای چرم مصنوعی می باشد بی کیفیت است، اصلا این گونه نیست، کیف پول هایی با جنس چرم مصنوعی هم دارای کیفیت بسیار خوبی هستند، و هم حتی شباهت بسیار زیادی به چرم های طبیعی دارند اما به طور کلی کیف پول هایی که دارای چرم طبیعی می باشند از کیفیت بهتری بر خوردار هستند.
 • هزینه خرید کیف پول های چرم یکی دیگر از مواردی است که تفاوت این دو چرم را به عیان نمایان می کند، معمولا چرم های طبیعی چون از کیفیت بهتری بر خوردار هستند دارای هزینه بیشتر اند ولی چرم های مصنوعی معمولا دارای تنوع بسیار زیادی هستند از همین رو در قیمت هم بسیار متنوع و گوناگون می باشند.
 • کیف پول های چرم طبیعی دارای طول عمر بسیار زیادی هستند و تا سالهای بسیار طولانی برای شما قابل استفاده است، البته کیف پول های چرم مصنوعی هم در صورت اصل بودن چرم آن از این امر مستثنا نمی باشند، نکته مهم درباره طول عمرم چرم ها نوع نگهداری شما می باشد‌، قطعا هر چه بیشتر و بهتر از یک چرم مراقبت کنید بیشتر دوام خواهد کرد و بر عکس.
 • تنوع در رنگ و طرح یکی دیگر از مواردی است که این دو چرم را از یک دیگر جدا می کند، همان طور که بیان شد کیف چرم مصنوعی در طرح، رنگ، قیمت و… بسیار متنوع تر از کیف چرم طبیعی می باشد، طیف رنگی چرم مصنوعی بسیار گسترده است، این در حالی است که طیف رنگی چرم طبیعی معمولا تنها از سه رنگ مشکی، قهوه ای و عسلی پیروی می کند.

نحوه نگهداری از کیف پول سگک دار چرم

حال می خواهیم نحوه نگهداری از کیف پول سگک دار چرم را به شما گوش زد کنیم.

چند نکته ای که در هنگام نگهداری یک کیف پول باید به آن توجه شود عبارت هستند از:

 • اولا کیف پول های سگک دار چرم را هرگز در محیط های مرطوب قرار ندهید زیرا این محیط ها علاوه بر خراب شدن چرم آن سبب زنگ زدگی سگک آن کیف می شود.
 • نگهداری این کیف در محیط های پر حرارت هم توصیه نمی شود، بخاری که بر روی سگک کیف پول میزند سبب زنگ زدگی آن می شود، به علاوه نباید چرم ها را در محیط های پر حرارت قرار دهید.
 • هنگام لکه بری و شستشوی چرم این کیف پول ها هر گز از مواد های سفید کننده قوی استفاده نکنید، چرا که با اینکار نه تنها عمل لکه بری را انجام نداده اید بلکه، عامل شدید برای از بین بردن بافت زیبای چرم.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

پاسخی بگذارید