فروش کفش چرم
خانه / کفش زنانه / فروش انواع کفش زنانه با قیمت مناسب

فروش انواع کفش زنانه با قیمت مناسب

فروش انواع کفش زنانه با قیمت مناسب به عواملی همچون کیفیت، جنس و مکان فروش بستگی دارد، طبیعتا هر چه کفش دادای جنس بهتری باشد، قیمت بیشتر هم دارد. 

بار ها گفته شده است که پا ها قلب دوم انسان هستند، پس باید در هنگام خرید یک کفش اول از همه به پایتان توجه کنید، کفش های مختلف معموبا با جنس های بسیار خوبی در بازار های ایران به فروش می رسند. 

فروش انواع کفش زنانه با قیمت مناسب

تقسیم بندی انواع مدل کفش زنانه

تقسیم بندی انواع مدل کفش زنانهدر ادامه می خواهیم به تقسیم بندی انواع مدل کفش زنانه چه از نظر نوع کاربرد و چه از نظر جنس رویه کفش بپردازیم.

کفش ها از نظر نوع کاربردشان به چند دسته زیر تقسیم می شوند: 

 • طبیعی است که هر خانم به یک کفش پاشنه بلند جلو بسته نیاز دارد که آز آن در مجالس و…. استفاده کند، معمولا همه خانم ها از سنین بالا تا سنین های بسیار پایین به کفش های پاشنه بلند علاقه خاصی دارند، دلیل آن موضوع هم این است که این کفش ها وقار و متانت یک خانم را حفظ می کنند.
 • قطعا اصلا درست نیست که در مکان های عمومی و یا اداره و… از کفش های پاشنه پنج سانتی و… استفاده کنید، از همین رو تولید کنندگان کفش، کفش های کاملا اسپرت و تختی را برای بانوان طراحی کرده انده، تا آنها بتوانند با استفاده از این کفش ها در محیط های اداری و… بسیار شیک، مرتب، و با وقار باشند، به علاوه این کفش ها معمولا برای مکان های کار استفاده می شوند، پس باید راحت باشند، تا پاها بتوانند زمان زیادی در آن قرار بگیرند.
 • در فصول تابستان و فصول های گرم سال، خانم ها نمی توانند از کفش های کاملا پوشیده استفاده کنند، زیرا در این صورت ممکن است پای آنها بر اثر عرق زیادی که می کند دچار بیماری هایی همچون قارچ و …. شوند که خیلی برای بدن خطر ناک هستند از همین رو طراحان کفش زنانه کفش ها تابستانه ای را تولید کرده اند تا بانوان در فصول گرم سال هم آسوده و راحت باشند.
 • در فصول سرد سال هم پا ها نباید با سرما مواجه شوند زیرا همین سرما ها ممکن است عامل بسیار خطر ناکی باشد برای سرما خوردگی و گرفتگی عضلات و…. از همین جهت در بازار های ایرانی و جهانی نیم بت هایی به عرضه می رسند که سلامت پا های شما را در فصول سر سال مانند فصل زمستان تضمین می کنند.
 • برخی از بانوان اسپرت پسند هستند و تیپ های اسپرت را خیلی دوست دارند از همین رو نمی توانند کفش هتی پاشنه بلند را با یک تیپ اسپرت بپوشند، تولید کننده ایرانی برای اینکه خوش تیپ بودن شما را تکمیل کند کتانی ها را برای تیپ اسپرت طراحی کرده است، البته بهتر است بدانید که کتانی بجز کاربرد در تیپ کار برد بسیار زیادی در سلامتی انسان هم دارد و برای ورزش کردن گزینه بسیار مناسبی می باشد.

کفش های زنانه دارای رویه های مختلفی می باشند که به چند مورد آن اشاره می کنیم: 

 • کفش زنانه چرمی با رویه چرم
 • کفش زنانه پلاستیکی با رویه پلاستیک 
 • کفش زنانه با رویه میکروفیبر
 • کفش زنانه را رویه pu 

کفش هایی با رویه چرمی معمولا از دو نوع چرم کلی هستند، یا با چرم مصنوعی پوشانیده شده اند یا با چرم اصل طبیعی پوشانیده شده اند.

رویه اکثر کتانی های زنانه ورزش پلاستیک هستند، شایان ذکر است که اگر پلاستیک را در گرمای زیادی قرار دهیم حتما می سوزد، اما کتانی هایی که از رویه پلاستیک تشکیل شده اند از جنس بسیار خوبی هستند.

از آنجا که میکرو فیبر بسیار سبک وزن می باشد پس محصولاتی هم که از آن تولید می شوند، مانند کفش زنانه، از وزن خیلی کمی بر خوردار می باشند.

کفش هایی با جنس فوق امکان این را دارند که بدون جوراب پوشیده شوند.

از آنجا که pu بسیار مقاوم می باشد، هم برای زیره کفش و هم برای رویه کفش کاربرد دارد، این ماده یکی از جنس های میکرو فیبر می باشد، مقاومت بسیار زیاد این کفش ها موجب گردیده که آنها بیشتر در محیط های خشن و طبیعت های پر خطر کاربرد داشته باشند.

طراحی کردن کفش هایی با این جنس به طور ضد آب هم ممکن می باشد.

بهترین برند های کفش زنانه در دنیا

بهترین برند های کفش زنانه در دنیااگر خانم هستید و به بازار های ایرانی و جهانی رفتید و خواستید کفش بخرید حتما از برند هایی کفش تهیه کنید که بهترین برندهای کفش زنانه در دنیا می باشند.

قطعا بهترین برند ها در جهان امتحان خود را پس داده اند و دارای بهترین کیفیت جهانی می باشند.

طبیعی است که کفش هایی با بهترین کیفیت و برند از قیمت بیشتری هم بر خوردار باشند، اما این گرانی دلیل دارد، دلیل آن هم این است که دارای قدرت ماندگاری بسیار زیادی هم می باشند.

یک کفش زنانه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک کفش زنانه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟خوب شاید خریدار هستید و این سوال در ذهنتان ایجاد شده است که یک کفش زنانه خوبه چه میژگی هایی باید داشته باشد؟ 

اینکه یک کفش هم از قیمت بسیار خوبی بر خوردار باشد و هم دارای زیبایی بسیار زیادی باشد که به شما کمک کند تا تیپی زیبا داشته باشید و هم دارای کیفیت بسیار بالا و قدرت ماندگاری زیادی باشد تا خیلی برایتان دوام کند و خراب نشود، چند مورد از ویژگی کفش زنانه خوب محسوب می شود.

راهنمای خرید کفش زنانه چرمی

راهنمای خرید کفش زنانه چرمیهم اکنون می خواهیم به راهنمایی خرید کفش زنانه چرمی بپردازیم.

همانطور که گفته شد به طور کلی کفش زنانه چرمی از دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی تشکیل شده است.

هم چرم طبیعی و هم چرم مصنوعی برای تولید رویه کفش دارای انواع گوناگونی هستند.

چرم طبیعی ای که برای تولید کفش زنانه استفاده می شود دارای دو دسته کلی چرم طبیعی سبک و چرم طبیعی سنگین می باشد.

چرم طبیعی سبک متشکل شده از چرم بز، بزغاله، بره، گوسفند و…. می باشند، که خیلی نرم هستند و فقط برای رویه کفش مصرف می شوند.

چرم طبیعی سنگین تشکیل شده از چرم گاو، گاو میش، اسب، شتر و… می باشند که به دلیل مقاومت و انعطاف پذیری ای که دارد هم برای زیره و هم بدای رویه کفش مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم مصنوعی ای هم که برای تولید کفش زنانه مصرف می شود دارای دو دسته کلی می باشد: 

 • دسته اول چرم مصنوعی pvc هستند
 • دسته دوم چرم مصنوعی poly می باشند.

چرم پی وی سی کمی زبر تر از چرم پلی می باشد و معمولا هم برای زیره و هم برای رویه کفش استفاده می شوند.

چرم پلی چون نرم تر از چرم نوع اول است بیشتر برای رویه کفش مصرف می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید کفش رسمی و اداری زنانه

کفش یکی از مهم ترین قسمت های پوشاک است که معمولا هر خانمی چند مدل از آن برای مکان های مختلف در جاکفشی خانه دارد. اما مناسب ترین نوع برای محیط کار و فضاهای اداری

پاسخی بگذارید