فروش کفش چرم
خانه / کفش چرم / فروشگاه معتبر کفش چرم عمده

فروشگاه معتبر کفش چرم عمده

توصیه می شود که شما خرید خود را از فروشگاه معتبر کفش چرم عمده انجام نمایید، زیرا در این فروشگاه ها شما هم از جنس کفش چرم مطمئن هستید و هم با قیمت مناسبی کفشتان را تهیه می نمایید.

امروزه بیشتر مردم کفش های چرم را به کفش هایی با جنس کنف یا پارچه ترجیح می دهند چرا که این کفش ها از جنس مرغوبی بر خوردارند و دارای مزیت های فراوانی می باشند.

کفش چرم مرغوب کفشی است که دارای چرم بسیار مناسبی باشد و دوخت آن خوب باشد تا به زودی پس از خرید پاره نشود و برای شما تا مدتهای طولانی دوام کند.

البته جنس یک کفش چرم بیشتر به تولید کفش چرم وابسته است، اگر تولیدکنندگان در هنگام تولید چرم از مواد مرغوبی استفاده نمایند، چرم بدست آمده هم مرغوب می شود و اگر تولید کننده کفش از همین چرم مرغوب برای تولید کفش استفاده کند، کفش بدست آمده ای که شما خرید می نمایید هم از کیفیت مرغوبی برخوردار می شود.

فروشگاه معتبر کفش چرم عمده

کفش چرم عمده را از کجا می توان خرید؟

کفش چرم عمده را از کجا می توان خرید؟خوب شاید این سوال به ذهن شما برسد که کفش چرم عمده را از کجا می توان خرید؟ 

یا به طور کلی قیمت خرید عمده کفش چرم با خریده خرده آن چه فرقی دارد؟

اگر می خواهید سوال های فوق شما بی جواب نماند و به پرسش های شما پاسخ داده شود حتما در این متن خبر با ما همراه باشید زیرا در ادامه به آنها پاسخ خواهیم داد.

کفش های چرم را می توانید از

  • فروشگاه های معتبر
  • سایت های معتبر کفش فروشی
  • تولید ها

به صورت عمده و یا خرده خرید نمایید، البته به طور کلی خرید عمده از تولیدی ها منطقی تر است تا فروشگاه ها، زیرا این تولیدی ها خود تولید کننده کفش های چرم هستند و نمی توانند کفش ها را تکی بفروشند از همین رو به فروش عمده کفش چرم می پردازند پس خرید کفش چرم از تولیدی ها در اکثر مواقع کلی و به صورت عمده می باشد.

قیمت کفش چرم عمده نسبت به خرید خرده آن کمتر است زیرا در هنگام خرید عمده یک کفش چرم شما چندین کفش خرید کرده اید و دیگر فروشنده و یا تولیدی نیاز به تبلیغ زیادی ندارد تا تک به تک کفش ها را به عرضه برساند، از همین رو قیمتی که به شما ارائه داده می شود کم تر می باشد.

تفاوت قیمت کفش چرم طبیعی و مصنوعی

تفاوت قیمت کفش چرم طبیعی و مصنوعی یکی از تفاوت های بارز این دو کفش چرم می باشد، در ادامه به تفاوت های دیگر این دو کفش از دو جنس متفاوت می پردازیم.

این دو چرم استفاده شده در کفش ها دارای تفاوت های گوناگونی هستند که عبارت هستند از:

  • چرم مصنوعی در رنگ بسیار متنوع است این چرم چون توسط دستگاه ها تولید می شوند و از آنجا که این دستگاه ها قابلیت این را دارند که چرم را در انواع رنگ بندی تولید نمایند طیف رنگی چرم مصنوعی بسیار گسترده است، این موضوع در حالی است که چرم های طبیعی از رنگ های زیادی برخوردار نمی باشند و طیف رنگی آن به طور کلی معمولا در سه رنگ قهوه ای مشکی و عسلی خلاصه می شود.
  • چرم های مصنوعی به همان دلیل فوق یعنی به دلیل اینکه با دستگاه ها تولید می شوند طرح های بسیار گوناگونی دارند مثلا برای نوجوان ها و جوان ها، پیر ها، کودکان و…. طرح های بخصوصی وجود دارد، حا آنکه چرم های طبیعی در طرح آنچان متنوع نیستند زیرا این چرم ها از پوست حیوانات و طی دباغی هایی بدست می آیند و پوست حیوانات هم از طرح های خیلی زیادی پیروی نمی کنند.
  • دوام و ماندگاری یکی دیگر از تفاوت های بسیار مهم چرم های طبیعی و مصنوعی می باشد، چرم طبیعی چون از پوست حیوانات نشعت میگیرد دارای دوام و ماندگاری بسیار زیادی در برابر چرم های مصنوعی ای که توسط دستگاه ها بدست می آیند می باشد، البته دقت داشته باشید که دوام و ماندگار هر چرم استفاده شده در کفش بیشتر وابسته به نوع نگهداری شما است، اگر از چرم مصنوعی بکار رفته شده خوب مراقبت شود مثلا اگر نه در محیط های خیلی مرطوب و نه در محیط های خیلی گرم نگهداری شوند، قدرت ماندگاری بیشتری را برای شما خواهند داشت.
  • ‌کیفیت چرم های طبیعی معمولا کمی بیشتر از چرم های مصنوعی است، البته این موضوع به معنی بی کیفیتی چرم های مصنوعی نیست اما به طور کلی چرم طبیعی کیفیت بهتری نسبت به چرم مصنوعی دارد.

ویژگی های برتر کفش چرم مرغوب

ویژگی های برتر کفش چرم مرغوباکنون می خواهیم به چند مورد از ویژگی های برتر کفش چرم مرغوب که هنگام خرید بسیار مهم استند اشاره کنیم.

این ویژگی ها عبارت هستند از:

  • کفش چرم مرغوب کفشی است که از چرمی ساخته شده باشد که دارای نرمی متناسبی باشد و علاوه بر این نرمی از استحکام و انعطاف پذیری خاصی هم بر خوردار باشد، یک کفش چرم تنها در صورتی می تواند با کیفیت و مرغوب شناخته شود، که این سه خصلت یعنی لطافت و نرمی، استحکام و انعطاف پذیری را همزمان با هم داشته باشد.
  • علاوه بر چرم بکار رفته در کفش که گزینه بسیار مهمی است، نوع دوخت یک کفش چرم هم خیلی مهم می باشد، یک کفش باید به صورتی دوخته شده باشد که به زودی پاره نشود و برای شما تا مدتها دوام کند.
  • آستر داخل یک کفش چرم هم نکته حائز اهمیتی می باشد، هنگام خرید یک کفش حتما علاوه بر قسمت های بیرونی آن آستر درون آن هم به خوبی وارسی کنید، چرا که پا های شما قرار است درون یک کفش قرار بگیرند پس درون یک کفش باید تضمین کننده سلامتی آنها باشد و از انها به خوبی مراقبت کنند تا در برابر گرما و سرما پاهایتان دچار مشکل هایی مانند قارچ و… نشود.

قطب تولید کفش چرم در ایران

ایران یکی از کشور های قطب تولید کفش چرم در جهان می باشد، که هر ساله با تولید کفش علاوه بر نیاز های داخلی نیاز های خارجی را هم بر طرف می نماید.

قدمت تولید چرم و کفش چرم در ایران بسیار طولانی است ایرانی ها از سالهای دیرینه تا کنون به تولید این کفش ها پرداخته اند و این تجربه آنها موجب گردیده که امروزه ایران یکی از کشور های موفق در تولید کفش چرم و چرم در سطح جهان شناخته شود به طوری که همه افراد در سطح جهان خاطر خواه کفش های ایرانی هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کفش چرم طبیعی با قیمت مناسب

تمامی انسان های برای انجام فعالیت های خود در طول روز نیاز مبرم به استفاده از کفشی راحت و سبک و در عین حال مناسب دارند. کفش چرم طبیعی یکی از پر طرفدارترین کفش ها

پاسخی بگذارید