فروش کفش چرم
خانه / کفش چرم / خرید جدید ترین مدل کفش چرمی سال ۹۸

خرید جدید ترین مدل کفش چرمی سال ۹۸

پا را بعد از قلب از اعضای مهم بدن می دانند. شاید بار ها شنیده ایم که پا را قلب دوم می گویند. وقتی ساعت ها بیرون از خانه مشغول به کار هستیم پا هایمان ساعت ها داخل کفش قرار دارند. کفش ها بیش ترین ارتباط را با سلامتی پاهایمان دارند. کفش چرمی جدید امروزه پر طرفدار شده اند. فکر می کنید دلیل انتخاب این کفش ها چه باشد؟

خرید جدید ترین مدل کفش چرمی سال 98

محصولات چرم چرا همیشه محبوبیت خاصی بین افراد دارند؟

محصولات چرم چرا همیشه محبوبیت خاصی بین افراد دارند؟محصولات چرم همیشه از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردارند. دلیل این محبوبیت چیست؟

چرم ها دارای ویژگی هایی هستند که استفاده از آن ها را راحت و به صرفه کرده است. چرم ها انعطاف پذیر هستند و قابلیت برش راحتی دارند به همین دلیل برای تولید انواع محصولات چرمی بسیار استفاده می شود.

علاوه بر این چرم ها سطح شیکی دارند به همین دلیل محصولات چرمی جلوه خاصی می دهند. چرم ها انواع مختلفی دارند و هر نوع چرم برای تولید محصول خاصی به کار گرفته می شود.

چرم ها در صورت مراقبت درست دوام بالایی دارند و تا مدت ها می توان از آن محصول استفاده کرد. چرم ها ورق هایی هستند که در صنایع مختلفی به عنوان ماده اولیه جهت تولید یکی محصول بسیار استفاده می شود. 

صنعت کفش سازی یکی از این صنایع می باشد که شاهد انواع کفش های چرم هستیم.

در این مقاله قصد پرداخت به این محصول چرم را داریم.

تفاوت انواع کفش چرمی

به منظور تولید کفش ها از دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. هر کدام از این چرم ها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که باعث تفاوت آن ها شده است.

شاید یکی از تفاوت ها در انواع کفش چرمی نوع چرمی که استفاده می شود باشد. چرم طبیعی و مصنوعی تفاوت هایی دارند که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

در این قسمت می خواهیم به این سوال و مسئله پاسخ بدهیم تا به راحتی بتوانید فرق این دو را متوجه شوید.

 • محصولاتی که از چرم های طبیعی تولید می شوند دارای شناسنامه می باشند و به درخواست از فروشنده و رویت آن می توانید یک قدم به تشخیص طبیعی بودن چرم محصول نزدیک شوید.
 • چرم های طبیعی ضخامت یکسانی ندارند و ممکن است قسمتی نازک تر از قسمت دیگر باشد در حالی که چرم های مصنوعی به دلیل آن که به کمک دستگاه های مخصوص تولید می شوند یکدست هستند.
 •  طرح موجود در سطح چرم طبیعی یکدست نیست و متفاوت است در حالی که در چرم های مصنوعی این گونه نمی باشد.
 •  می توانید به قسمت پشت چرم به کار رفته توجه کنید. پشته ی چرم های طبیعی حالتی پرزدار دارند و همین ویژگی باعث گرم نگه داشتن پاها می شود در حالی که در چرم های مصنوعی پشته یکدست و هم سطح رویه آن است.
 •  رویه ی چرم طبیعی نرم است و با دست کشیدن به روی سطح آن متوجه تفاوتش با چرم مصنوعی می شوید.
 •  بوی چرم طبیعی با چرم مصنوعی متفاوت است. به دلیل آن که چرم طبیعی از الیاف طبیعی است بوی آن با چرم مصنوعی که بوی پلاستیک می دهد متفاوت است.

با توجه به نکات بالا می توان به راحتی تفاوت انواع کفش چرمی را تشخیص داد.

اما خرید کفش چرم آخرین مرحله نمی باشد بلکه تازه بعد از تهیه آن لازم است بدانید چگونه از آن محافظت کنید. چرم بودن کفش شما به تنهایی به معنی این نخواهد بود که قرار است تا سالیان طولانی برای شما باقی بماند بلکه در صورت مراقبت نکردن زود تر از آنچه فکرش را می کردید خراب خواهد شد.

کفش های چرم نیاز است هر چند وقت یکبار توسط روغن های مخصوص چرب شوند تا مانع از پوست پوست شدن آن شود. همچنین باید بسیار مراقب بود که در معرض برخورد اجسام تیز قرار نگیرد

چرم برای تولید چه نوع کفش هایی استفاده دارد؟

چرم برای تولید چه نوع کفش هایی استفاده دارد؟اولین توصیه ای که در هنگام خرید کفش می شود این است که متناسب با فصل کفش خود را انتخاب کنید علاوه بر این نوع استفاده خود را حتما در نظر داشته باشید.

خیلی از آقایان و خانم ساعات طولانی را بیرون از خانه مشغول به کار هستند و در کل این زمان پاهایشان درون کفش است. اگر کفشی که می خرید مناسب باشد امکان تنفس و جریان هوا به درون کفش وجود خواهد داشت و مانع از تعریق و بو بد می شود.

از چرم ها به عنوان یکی از جنس های مورد استفاده در تولید کفش چرم بهره برده می شود. انواع کفش چرمی موجود را می توان در طبقه بندی زیر مشاهده کرد:

 • کفش های چرمی کالج
 • نیم بوت های چرمی
 • بوت های چرمی
 • کفش های اداری و رسمی چرمی
 • کفش های تابستانی چرمی
 • صندل های چرمی

همان طور که می بینید کفش های چرمی تنوع زیادی دارند. 

نیم بوت ها و بوت ها به این دلیل برای فصول سرد مناسب هستند که لایه های تشکیل دهنده این نوع کفش به گونه هستند که پای شما را گرم نگه می دارند و مانع از ورود آب به درون خود می شود. 

کفش های چرم تابستانی یا حتی کفش های ادارای از چرم هایی تولید می شوند که بافت تنفسی دارند که هوا را به درون کفش جریان می دهند تا از تعریق در فصول گرم و ساعت های طولانی جلوگیری شود.

عوامل موثر در قیمت کفش چرمی جدید

هنگام خرید کفش به عوامل مختلفی توجه می کنیم. تمام آن عوامل  به طور مستقیم بر قیمت نهایی کفشی که انتخاب می کنیم اثر می گذارد. اولین عامل جنس کفش است. همان طور که در بالا اشاره کردیم ما هم کفش های چرم طبیعی داریم و هم کفش های چرم مصنوعی.

خرید کفش چرم طبیعی ممکن است با وجود مزایایی که دارد از قیمت بالایی برخوردار باشد و این مسئله خیلی از افراد را از خرید آن محروم کند به همین دلیل اولین انتخاب بعد از این مورد کفش های چرم مصنوعی می باشند که تقریبا مشابه با چرم طبیعی هستند و قیمت مناسبی دارند.

عامل دیگر موثر در قیمت کفش چرم نوع کاربرد کفش می باشد. قطعا قیمت کفش چرم تابستانی با نیم بوت های چرم یکسان نیستند و این موضوع به دلیل لایه های تشکیل دهنده این کفش ها و میزان چرمی است که استفاده شده است.

نحوه ساخت یا تولید یک کفش چرم هم بسیار اثر گذار بر قیمت آن است. قطعا شنیده ایم که می گویند کفش چرم دست دوز. این بدان معنی است که نیروی انسانی به طور مستقیم دست به ساخت آن زده است اما بعضی کفش های چرم توسط دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص ساخته می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کفش چرم طبیعی با قیمت مناسب

تمامی انسان های برای انجام فعالیت های خود در طول روز نیاز مبرم به استفاده از کفشی راحت و سبک و در عین حال مناسب دارند. کفش چرم طبیعی یکی از پر طرفدارترین کفش ها

پاسخی بگذارید